Rada in Blessed ArtRada Fundacji

Jest to organ kontroli wewnętrznej. Ma on za zadanie kontrolę działania fundacji.

Można to porównać do takiego wewnętrznego urzędu kontroli. Rada ma prawo do kontroli wszystkich działań Zarządu Fundacji i stwierdza, czy zarząd działa dobrze, nie marnuje pieniędzy, czy też nie odchodzi od zasadniczego celu fundacji. 

 

 

 

 

 

Do Rady Fundacji należą:

 

 

TomaszChyraTomasz Chyra - przewodniczący rady

 

Mąż, ojciec szóstki dzieci. Magister Informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Doradca rodzinny po podyplomowym Studium Rodziny na  wydziale Teologicznym w Opolu. Nauczyciel Naturalnego Planowania Rodziny metody podwójnego sprawdzania. Właściciel firmy informatycznej CTSoft. Pracuje w firmie ATMOTERM SA na stanowisku zastępcy dyrektora Działu Systemów Informatycznych kierując 18-osobowym zespołem IT. Jest autorem programu komputerowego do naturalnego planowania rodziny CTLife oraz i systemu dla poradni NPR CTLife System. Od wielu lat prowadzi wykłady i prelekcje propagujące świadome i odpowiedzialne podejście do płodności. Od wielu lat członek stowarzyszenia Diakonia Ruchu Światło-Życie i wraz z żoną członek Domowego Kościoła. Wraz z żoną kształcą dzieci w domu i propagują Edukację Domową. Ponadto piłkarz, miłośnik górskich wędrówek, geocachingu, szachów, gier planszowych, spotkań towarzyskich, animator życia wspólnotowego, człowiek szalonych pomysłów, organizator, miłośnik samochodów amerykańskich, itd… 

 

 

 

 

joanna

Joanna Matlachowska-Pala

 

Jest lekarzem, po studiach na wydziale lekarskim AM w Poznaniu, specjalistą chorób wewnętrznych z wieloletnią praktyką na oddziale internistycznym oraz specjalistą medycyny paliatywnej. Pomysłodawczyni i współorganizatorka pierwszego Hospicjum Domowego w Opolu, w którym pracowała kilka lat jako lekarz wolontariusz, potem Hospicjum Domowego i Oddziału Opieki Paliatywnej „Betania”, którego obecnie jest kierownikiem, propagując idee hospicyjne.

Poetka, członek Unii Polskich Pisarzy Lekarzy. Od czasu debiutu w czasie Studenckich Dni Kultury Chrześcijańskiej w Krakowie, publikowała utwory poetyckie i prozatorskie na łamach wielu czasopism i antologii oraz antenie radiowej. Laureatka licznych ogólnopolskich konkursów literackich. Jest autorką czterech tomików poetyckich. Mieszka i pracuje w Opolu. Żona i mama trzech synów.  Poza pisaniem i poezją lubi turystykę górską, przyrodę, spotkania z ludźmi, czytanie, myśli, barwy i dźwięki, sztukę, muzykę, śpiew wielogłosowy, liturgiczny, w którym brzmi teologia i Pismo Święte.

 

 

 

julekJuliusz Szafrański

 

Skończył studia magisterskie na Wydziale Teologicznym I Poradnictwa Rodzinnego na Uniwersytecie Opolskim, a także studium podyplomowe z informatyki. Pracuje jako nauczyciel, katecheta. Jest ojcem dwóch uzdolnionych muzycznie synów. Wraz z żoną (muzykiem, plastykiem i terapeutą)   jest od lat członkiem Domowego Kościoła. Lubi muzykę, śpiew wielogłosowy, rodzinne muzykowanie, sam, jako dawny absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia, gra na gitarze. Lubi piłkę nożną, wycieczki górskie. Mieszka w Opolu.

Odsłony: 2185

Kontakt

Fundacja In Blessed Art

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

tel. +48 537 596 130

ul. Szkolna 8a

46-024 Dąbrówka Łubniańska

(woj.Opolskie)

KRS 0000651122

NIP 9910507870 REGON  36603460400000

 Konto: 66 1050 1504 1000 0090 8011 7766  

(wpłaty z dopiskiem: Darowizna na fundację)

 

Wspieraj nas na Patronite.pl