Do Rady Fundacji należą:

 

 

TomaszChyraTomasz Chyra - przewodniczący rady

 

Mąż, ojciec szóstki dzieci. Magister Informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Doradca rodzinny po podyplomowym Studium Rodziny na  wydziale Teologicznym w Opolu. Nauczyciel Naturalnego Planowania Rodziny metody podwójnego sprawdzania. Właściciel firmy informatycznej CTSoft. Pracuje w firmie ATMOTERM SA na stanowisku zastępcy dyrektora Działu Systemów Informatycznych kierując 18-osobowym zespołem IT. Jest autorem programu komputerowego do naturalnego planowania rodziny CTLife oraz i systemu dla poradni NPR CTLife System. Od wielu lat prowadzi wykłady i prelekcje propagujące świadome i odpowiedzialne podejście do płodności. Od wielu lat członek stowarzyszenia Diakonia Ruchu Światło-Życie i wraz z żoną członek Domowego Kościoła. Wraz z żoną kształcą dzieci w domu i propagują Edukację Domową. Ponadto piłkarz, miłośnik górskich wędrówek, geocachingu, szachów, gier planszowych, spotkań towarzyskich, animator życia wspólnotowego, człowiek szalonych pomysłów, organizator, miłośnik samochodów amerykańskich, itd… 

 

 

 

 

joanna

Joanna Matlachowska-Pala

 

Jest lekarzem, po studiach na wydziale lekarskim AM w Poznaniu, specjalistą chorób wewnętrznych z wieloletnią praktyką na oddziale internistycznym oraz specjalistą medycyny paliatywnej. Pomysłodawczyni i współorganizatorka pierwszego Hospicjum Domowego w Opolu, w którym pracowała kilka lat jako lekarz wolontariusz, potem Hospicjum Domowego i Oddziału Opieki Paliatywnej „Betania”, którego obecnie jest kierownikiem, propagując idee hospicyjne.

Poetka, członek Unii Polskich Pisarzy Lekarzy. Od czasu debiutu w czasie Studenckich Dni Kultury Chrześcijańskiej w Krakowie, publikowała utwory poetyckie i prozatorskie na łamach wielu czasopism i antologii oraz antenie radiowej. Laureatka licznych ogólnopolskich konkursów literackich. Jest autorką czterech tomików poetyckich. Mieszka i pracuje w Opolu. Żona i mama trzech synów.  Poza pisaniem i poezją lubi turystykę górską, przyrodę, spotkania z ludźmi, czytanie, myśli, barwy i dźwięki, sztukę, muzykę, śpiew wielogłosowy, liturgiczny, w którym brzmi teologia i Pismo Święte.

 

 

 

julekJuliusz Szafrański

 

Skończył studia magisterskie na Wydziale Teologicznym I Poradnictwa Rodzinnego na Uniwersytecie Opolskim, a także studium podyplomowe z informatyki. Pracuje jako nauczyciel, katecheta. Jest ojcem dwóch uzdolnionych muzycznie synów. Wraz z żoną (muzykiem, plastykiem i terapeutą)   jest od lat członkiem Domowego Kościoła. Lubi muzykę, śpiew wielogłosowy, rodzinne muzykowanie, sam, jako dawny absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia, gra na gitarze. Lubi piłkę nożną, wycieczki górskie. Mieszka w Opolu.

Odsłony: 2627

Wspieraj akcję

Akcja Afryka

Pomóż nam się rozwijać! Darowizna przez PayU.