zarzad IBAZarząd Fundacji

To taka ekipa, która ma wiele pomysłów i stara się je zrealizować. Fachowo nazywa się nas organ wykonawczy. Czyli kierujemy, a przynajmniej staramy się kierować tym wszystkim, co tworzy Fundację In Blessed Art.

 

 

 

 

Do Zarządu Fundacji In Blessed Art należą:

 

hubert kampa

EL'AZAR Hubert Kampa - prezes fundacji

Czyli taki Pan od wszystkiego. Jego zadaniem jest kierowanie całym Zarządem, pilnowanie poprawności, realizacji, pieniędzy... Zbiera pochwały dla fundacji, ale też... No tego mamy mało. Musi czasem ubrać garnitur i być poważny :-)

Na co dzień ikonograf. Od 2010 roku prowadzi swoją pracownię ikonograficzną, w której powstało ponad 300 ikon. Ikony znajdują się w polskich kościołach, prywatnych kolekcjach w Polsce, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Francji, USA, Izraelu… Wiele ikon posiadają również żołnierze broniący kraju w Polsce i Ukrainie. Jest także zawodowym florystą. 

Uczestnik międzynarodowych plenerów ikonograficznych, wolontariusz Fundacji Eleos-Ukraine, współzałożyciel i dyrektor Międzynarodowego Pleneru Ikonograficznego „Eleos”. Współtwórca wystawy „Modlitwa za Ukrainę” i „Modlitwa za migrantów” na terenie Polski i Ukrainy oraz międzynarodowych plenerów ikonograficznych "Eleos" (workshopeleos.ue). 

Laureat Międzynarodowych Konkursów Poezji Chrześcijańskiej w Opolu. Nagrodzony medalem za „Poświęcenie i Miłość do Ukrainy” przez Patriarchę Kijowa i Całej Rusi – Ukrainy Filareta, Krzyżem Kapelana Polowego przez Żołnierzy 1 Batalionu 30 Brygady Zmechanizowanej Nowogród Wołyński.

Swój dorobek i talenty oddał w całości dla fundacji i w niej zaangażował się całkowicie.

 

 

 

 

 

 

aleksander pankovetsAleksander Pankovets - wiceprezes

Na co dzień fotograf, ikonograf, artysta. Mistrz kunsztu ikonografii tworzonej w różnych stylach i technikach. Świetnie zna się na tej robocie. W fotografii potrafi uchwycić moment. 

W fundacji ma za zadanie wspieranie prezesa, załatwianie różnych spraw związanych z naszą współpracą, zakup materiałów na warsztaty. Prowadzi warsztaty i jest wtedy naszym fotografem. Przygotowuje też różne dzieła do naszego fundacyjnego sklepu.

Ukończył Transkarpatian Instytut. Fascynuje go fotografia, malarstwo, ikona.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

przemysaw mielcarek

Przemysław Mielcarek - informatyk

Na co dzień dzielny strażak i informatyk. Fascynuje go programowanie, budowanie, kodowanie... i wszystko co związane z budową stron, sklepów... Potrafi stworzyć niezłą grafikę i wie co to projektowanie dobrych plakatów itp.

W fundacji pełni funkcję informatyka. Czyli? Naprawia wszystko to, co nie chce działać w internecie a my nie mamy zielonego pojęcia dlaczego :-)

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 2214

Wspieraj akcję

Akcja Afryka

Pomóż nam się rozwijać! Darowizna przez PayU.